SEZONUL 1 (COMPLET)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

SEZONUL 1 (COMPLET)

Mesaj Scris de AgainstTheWorld la data de Lun Dec 21, 2015 12:32 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
SEZONUL 1 
SPIDER-MAN THE ANIMATED SERIES
(SUBTITRAT - ROMANA)
Episoade publicate de AgainstTheWorld

Episodul 1 - NOAPTEA REPTILEI   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 2 - UCIGASUL DE PAIANJENI   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 3 - INTOARCEREA UCIGASULUI DE PAIANJENI   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 4 - DOCTOR OCTOPUS INARMAT SI PERICULOS   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 5 - AMENINTAREA LUI MYSTERIO   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 6 - INTEPATURA SCORPIONULUI   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 7 - KRAVEN VANATORUL   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 8 - COSTUMUL DE EXTRATERESTRU (part 1)  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 9 - COSTUMUL DE EXTRATERESTRU (part 2)  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 10 - COSTUMUL DE EXTRATERESTRU (part 3)  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 11 - SPIRIDUSUL (part 1)  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 12 - SPIRIDUSUL (part 2)  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Episodul 13 - ZIUA CAMELEONULUI  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

SEZONUL ESTE COMPLET.

Ultima editare efectuata de catre AgainstTheWorld in Mar Dec 22, 2015 1:43 am, editata de 19 ori (Motiv : SEZON COMPLET)
AgainstTheWorld
Eu sunt seful!
Eu sunt seful!

Vezi profilul utilizatorului http://cartoon-bytes.forumer.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum